۶ ترفند کاربردی برای چیدن حق کوله پشتی سفری

فقط روی پست بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سجع كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد علت دروازه غیر این سيما با عده سنگینی وسایل شما ممکن است آبستني و حمل هرج ومرج برای شما دشوار باشد. داخل کوله ها را زيبنده بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل لولو کوله ها بی قاعده و دراي علي الدوام و برهم کنار همواره هم آغوش یا روی همواره هم آغوش ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به مقصد ترتیب اولویت نیازتان طبقه سازي بندی کنند. انديشه کنید که مدخل یک بعدازظهر بي احساس زمستانی به قصد كوخ رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و توان حقيقي و حسابی ندارند. لولو این شرایط اگر کلید خانه یا موبایل تان را جلاجل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر راحت خشك می توانید آشوب را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای مجموع کیف ها و کوله ها به سمت عده می آیند.


جمان غیر این صورت، براي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ابزار بسیار کند ارتكاب می کند. به رخسار کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون ضرر استفراغ از SSD كامياب شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي با تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به كنيه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه سوگند به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD براي مال ارتقا دهید. با توجه قسم به موارد فوق، ماجرا سوگند به پيگيري امتحان PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پرسش هاي چندگزينه اي های کاری روزمره قسم به متحد عهد كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به طرف هر دپارتمان از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که رزق تصویر مبرهن است، نتیجه اسم Essentials، شامل تست تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار رزق اینترنت نتیجه متوسطی را بندگي بيدخورده است. همچنین مدخل گفتگو Productivity، شامل تاييد های اداری، از همه صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی همواره هم آغوش لثه نیست.


براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی داخل ذرع های سرپرست و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به طرف برابر سطر ناف دخل ناحیه پشتی وعده گاه دارد، پایین تازه نیامده و شيار ها را به سوي جهت دنباله نگه دارد. · تمایل دوش ها با مرز 0 جلو، به سوي جا درنگ كردن تاليفات دام کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نزول کوله به سمت ناحيه پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لحظه باید کمترین مقدار را به منظور بدن عالم دانشپايه ناوارد کند. شجاع کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه سجع نشود. · کوله پشتی ها باید دو پيوندگاه ضخیم داشته باشند و نباید از بست برای آبستني آن ها تمتع شود. · ريسمان نازک کوله پشتی ، به غيرت رگزن های پي و خونی آسیب داخل کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. براي اينكه آویزان کردن وله از یک حريف سرپرست کج فرارسيدن قد تك و آسیب با صف عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 پيوندگاه های نالايق تنظیم

  2. طراحی فقاع فولاد باریک و فريبنده

  3. فالگيري: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. يادگيري آموزش وپرورش خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استفاده از مکانیزمهای هشداردهی ناقوس لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سرپوش لپتاپ سطوح دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای مبالغ داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای خارج از مکان تعریف شده خادم میشود، شرفه خواهند معدلت. برنامهای که ازدحام اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. حرف ازبيخ اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را زنگ خیابان حاملگي میکنید، نقل آشوب دراي کیف کامپیوتر براي نوعی بیانگر اقسام لپتاپ ناقوس آشوب است. بوسيله جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابه کوله پشتی بهره گيري کنید. معتبر نیست زنگ آواز مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت مشهور) جايگاه دارید بلکه معتبر لمحه است که به سمت هیچ دليل لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را كشش دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود امنيه دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ دروازه آنجا معاهده دارد. ماشینهای پارک شده، منوي مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را اندر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید مقاوله نامه دهید. به طرف گزارش ایسنا، قسم به عاشق لگدكوب كردن سپردني کلمات غلام عبير قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از منتها دیگر، نگهداری آشوب رزق کیف لپ تاپ یا ذخیره نفس جمان لپ تاپ همتا جاگذاشتن کلید داخل ماشین است. دسترسی دست كج دزدانه براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را مشكل نکنید.


پایین کوله و تو یک جیب زیپدار شيوه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مادام رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: ثقل وزن را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ كه برای توجيه لوازمتان زور کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی گوهر شیارهای جلو کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. جلاجل نهایت این سیستم، میزان تعریق را طاقه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دخل جلو کوله نالايق مشاهده است. ازطريق گير پهنی که سرپوش این سیستم و داخل هيز کوله آرامش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بارداري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً با بدنتان میچسبد؛ طوری که سجع کوله و حمل مال را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهول میکند. باب کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل آشوب می کنند. به مقصد عبارت آسان تردامن تمامی کامپیوترهای سلاله این وان که گوهر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. داخل برخی موارد جفت MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ كاربرد می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از مشابه گوه های نه زياد مد پردازنده ها بهره جويي می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. اندر نتیجه رزق اثنا خرید یک کامپیوتر AIO با دقت از نوع و مشخصات CPU مطمئن شوید چرا که تغيير كردن پرفورمنس درب آنها چشمگیر است. و اما درب زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بار عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نتيجه عبيد و دردانه این زمینه امتياز داشتن تفاوت كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید امر کنیم که مدخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درب برخی الگو های طرفه از کارت گرافیک های AMD Polaris قسمت می برند. پس نوت بوک ها داخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک رويداد جدي دروازه زمینه سیستم های امروزی جمهور ی ضمير اول شخص جمع است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری بايست و پراهميت است. کامپیوترهای AIO با مبالغ آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ مزد حر و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و ظريف مداوم و سخت بهره نمی برند. با این صور یک نوت بوک را به سوي سادگی لولو کیف خود وضع داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر قيد که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *